Osobní údaje (GDPR)

Která data o kom eviduji?
Eviduji data ve třech kategoricíh:

První kategorií je evidence fakturačních údajů nakupujících (celé jméno, adresa, město, PSČ, číslo účtu) a telefonního čísla, pokud s nimi uzavřu kupní smlouvu. Bez těchto údajů by nešlo kupní smlouvu uzavřít a pohodlně řešit další, s obchodem související, záležitosti (zapůjčení, doprava, reklamace).

Druhou kategorií jsou newslettery. Pro občasný newsletter, do kterého píšu, co se zrovna u mě v galerii děje, potřebuji totiž písemný souhlas, že si mohu e-mail a případně celé jméno uložit do databáze.

Třetí kategorie se týká aktivit na poli umění (výstavy, prezentace děl v depozitu, webu a profilech na soc. sítích). U umělců si tedy ukládám jak kontaktní údaje (celé jméno, telefon, e-mail), tak případně další údaje související s jejich tvorbou (např. studium, rok narození, výstavní činnost), které jsou nutné nebo prospěšné k poskytnutí pravdivých informací o jejich uměleckém angažmá zájemcům.

Komu údaje poskytuji?
Data kupců a zájemcům o newsletter nikomu neposkytuji. Informace o umělcích pak poskytuji v rámci propagace jejich tvorby.

Jak dlouho data uschovávám?
Ve všech případech data uschovávám po dobu tří let.

Jak se mohou lidé z mojí sbírky dat vymazat?
Jednoduše písemným odmítnutím. Stačí, když mi třeba napíšete e-mail na adresu gallery@jancejka.com.

Kde mohu zjistit více informací o prodeji a mém nakládání s daty?
Pokud Vám ještě něco není jasné, napište mi, nebo se stavte u mě v galerii a povíme si podrobnosti.


e-mail: gallery@jancejka.com
tel. č.: +420 722 945 715

Barbora Masaříková, Igor Grimmich, Ivana Mrázková, Jakub SýkoraKarolína Šulcová, Kateřina Čápová, Klára Sedlo, Lenka Falušiová, Leoš Suchan, Lukáš Miffek, Pavel Šmíd, Petr Bardaševský, Tomáš Honz