Stáže

V rámci provozu galerie poskytuji stáže. Mým cílem je přiblížit stážistům jak galerijní provoz, tak svět v uměleckých ateliérech.

V prvním případě se stážisté seznámí s mnohým, co náleží k přípavě vernisáží a výstav. Ať jde o komunikaci s umělci a institucemi, manipulaci s díly, instalaci děl, logistiku, administrativu, propagační činnost nebo catering. Stážisté mohou také k výstavě přijít s vlastní iniciativou v podobě doprovodného programu – tedy workshopu, přednášek, diskuzí a dalších podobných akcí.

V druhém případě mohou zavítat do uměleckých ateliérů. K umělcům, které navštěvuji opakovaně, se snažím brát stážisty s sebou. Je to jedinečná možnost, jak se s umělci blíže seznámit a poznat jejich specifické tvůrčí prostředí.

Stáž je individuální, časově flexibilní a trvá dva měsíce.  Po stáži vydávám dokument o jejím absolvování. Stáž není nijak honorována.

Pro zájem, nebo více informací o stáži mě prosím kontaktujte.


e-mail: gallery@jancejka.com
tel. č.: +420 722 945 715

Barbora Masaříková, Igor Grimmich, Ivana Mrázková, Jakub SýkoraKarolína Šulcová, Kateřina Čápová, Klára Sedlo, Lenka Falušiová, Leoš Suchan, Lukáš Miffek, Pavel Šmíd, Petr Bardaševský, Tomáš Honz