Osobní údaje

Která data o kom eviduji?
Eviduji data ve třech kategoricíh:

První kategorií je evidence Vašich fakturačních údajů (celé jméno, adresa, město, PSČ, číslo účtu) a telefonního čísla, pokud s vámi uzavřu kupní smlouvu. Bez těchto údajů by nešlo kupní smlouvu uzavřít a pohodlně řešit další s obchodem související záležitosti (zapůjčení, doprava, reklamace).

Druhou kategorií jsou newslettery. Proto pokud byste rádi dostávali občasný newsletter, do kterého píšu co se zrovna u mě v galerii děje, potřebuji od Vás písemný souhlas, že si mohu Váš e-mail a případně celé jméno uložit do databáze.

Třetí kategorie se týká aktivit na poli umění (výstavy, prezentace děl v depozitu, webu a profilech na soc. sítích). Spolupracuji-li tedy s Vámi jako s umělcem, ukládám si jednak kontaktní údaje (celé jméno, telefon, e-mail) a případně další údaje související s Vaší tvorbou (např, studium, rok narození, výstavní činnost), které jsou nutné nebo prospěšné k poskytnutí pravdivých informací o Vašem uměleckém angažmá zájemcům.

Komu Vaše údaje poskytuji?
Data kupců a zájemcům o newsletter nikomu neposkytuji. Informace o umělcích pak poskytuji v rámci propagace jejich tvorby.

Jak dlouho data uschovávám?
Ve všech případech data uschovávám po dobu tří let.

Jak se můžete z mojí sbírky dat vymazat?
Jednoduše písemným odmítnutím. Stačí, když mi třeba napíšete e-mail na adresu gallery@jancejka.com.

Kde mohu zjistit více informací o prodeji a mém nakládání s daty?
Pokud Vám ještě něco není jasné, napište mi, nebo se stavte u mě v galerii a povíme si podrobnosti.


 

e-mail: gallery@jancejka.com
tel. č.: +420 722 945 715

Barbora Masaříková, Igor Grimmich, Ivana Mrázková, Jakub SýkoraKarolína Šulcová, Kateřina Čápová, Klára Sedlo, Lenka Falušiová, Leoš Suchan, Lukáš Miffek, Pavel Šmíd, Petr Bardaševský, Tomáš Honz