Informace

Galerie:

Jan Čejka Gallery je originálně pojatý prostor, který je situován v kulturním kampusu FF UK v centru Prahy. Z důvodu zasazení do akademického prostředí má galerie ambici stmelovat výrazné talenty, studentskou komunitu a veřejnost s již etablovanými umělci, teoretiky a sběrateli. Každý měsíc tak v rámci galerie probíhají stáže a několik akcí, přičemž tou páteřní je výstava jednoho díla. Při výběru vystavovaného díla je kladen důraz na jeho jedinečnost, kvalitu a je orámováno nikou. Odhaluje se exkluzivně až na vernisáži, a to včetně podrobné dokumentace, která bohatě rozvíjí recipientovo vnímání. Galerie se orientuje především na malbu, zejména na její technické parametry, sílu prožitku a příběh. Aby každý dosáhl svých představ, galerie disponuje sice skromným, ale pestrým depozitářem a pohodlným zázemím, ze kterého se Vám nebude chtít odejít.

Jan Čejka:

Ve svých jednadvaceti letech jsem pravděpodobně nejmladším galeristou v ČR. Studuji estetiku na FF UK a v rámci oboru mě zajímají především informace o interpretaci uměleckých děl a co ji ovlivňuje. Již několik let se věnuji pořádání výstav a druhým rokem provozuji vlastní galerijní činnost. Snažím se být komunikativním a otevřeným galeristou, který „jen nesedí za stolem a nečte si knížku”. K mým největším úspěchům patří: Podílení se na 16. ročníku Art Prague nejen se svojí galerií, ale i jako člen Managementu, pořádání cyklu přednášek v kavárně Nové galerie a kolektivní výstavy ATRIBUT nebo FOCUS, která vznikla ve spolupráci s galerií Litera.

 

Informace k prodeji:

Galerie je rozdělená na dvě složky. V té primární je nabídka devíti mladých autorů, se kterými úzce a dlouhodobě spolupracuji. Nabízím jejich nejlepší a nejnovější díla, pořádám s nimi nejrůznější akce a prezentuji jejich vnější aktivity, ať jde o výstavy v jiných galeriích nebo mimořádné úspěchy. Mým cílem je sdělit Vám co nejkomplexnější přehled o kariérním životě jednotlivých umělců, takže je můžete sledovat pohodlně a jednoduše skrze web a sociální sítě Jan Čejka Gallery. Druhou složkou je depozitář nabízející vše, co si můžete prohlédnout a zakoupit přímo u mě na kamenné adrese – Hybernská 4. Snažím se v něm o co nejrozmanitější nabídku, takže zde najdete nejrůznější techniky i žánry od umělců napříč všemi generacemi. Rád bych, aby každý při navštívení galerie nalezl něco, co ho zaujme.

Internetové stránky slouží především k reprezentativním účelům, a tak zde neuvádím ceny. Lze mě ale kontaktovat s žádostí o cenovou nabídku, kterou Vám pošlu většinou do 24 hodin.

K zakoupeným dílům vždy poskytuji fakturu (doklad o nabytí díla) a mohu zařídit i certifikát potvrzující autorství.

Díla pouze neprodávám, ale je možné se dohodnout i na jejich zapůjčení.

Díla doručuji do 14 dnů po přijetí platby. Odesílám je bezpečně zabalená a doprava je zdarma.

Vždy se snažím prezentovat díla pomocí co nejlepších fotografií, ty však mohou být nepatrně odlišné od originálů. Proto není problém se domluvit na setkání, během kterého budete mít možnost si dílo prohlédnout. Stejně tak je možné dílo vrátit do 14 dnů po jeho doručení a samozřejmostí je i dvouletá záruka.

V případě reklamace nebo odstoupení od smlouvy mě kontaktujte, dodám všechny potřebné dokumenty. Zde si můžete přečíst obchodní podmínky.

Jak přistupuji k osobním údajům:

Která data o kom eviduji?
Eviduji data ve třech kategoricíh:

Když spolu uzavřeme kupní smlouvu, tak od Vás vyžaduji i fakturační údaje (celé jméno, adresa, město, PSČ, číslo účtu) plus telefon. Tyto údaje jsou důležité, protože bez nich by nebylo možné něco koupit, či prodat a řešit pohodlně další s obchodem související záležitosti (zapůjčení, doprava, reklamace).

Druhou kategorií jsou newslettery. Proto pokud byste rádi dostávali nějaký ten newsletter, do kterého píšu co se zrovna u mě v galerii děje, potřebuji od Vás písemný souhlas, že si mohu Váš e-mail a případně celé jméno uložit do databáze.

No a jestli s Vámi podnikám aktivity na poli umění (výstavy, prezentace děl v depozitu, webu a profilech na soc. sítích), tak v rámci dohody o spolupráci spravuji jak informaci o Vašem jméně, tak případně další údaje související s Vaší tvorbou (např, studium rok narození, výstavní činnost). Vše je samozřejmě nutné pro poskytnutí pravdivých informací o Vašem uměleckém angažmá zájemcům.

Komu Vaše údaje poskytuji?
Data dlouhodobě nikomu neposkytuji. Nárazově je ale občas předávám třetím stranám, jeli to bezpodmínečně nutné. Aktuálně tak spolupracuji se stážisty, kteří mají přístup k bilbiografickým údajům umělcům, neboť během svého působení v galerii bývají přizvání k návštěvám jejich aeliérů a asistují u výstav. Pokud jde ovšem o nárazové poskytnutí dat, vždy dbám na to, aby třetí strana byla zaškolena, pracovala s daty bezpečně a v rámci podmínek GDPR.

Jak dlouho data uschovávám?
Ve všech případech data uschovávám po dobu tří let.

Jak se můžete z mojí sbírky dat vymazat?
Jednoduše písemným odmítnutím. Stačí, když mi třeba napíšete e-mail na adresu gallery@jancejka.com.

Kde mohu zjistit více informací o prodeji a mém nakládání s daty?

Pokud Vám ještě něco není jasné, napište mi, nebo se stavte u mě v galerii a povíme si podrobnosti.


 

e-mail: gallery@jancejka.com
tel. č.: +420 722 945 715