Informace k prodeji

V galerii prodávám díla jak etablovaných atorů, tak mladých talentů. Díla si sám vybírám, a tak se snažím nabízet od umělců jen to nejlepší. Považuji za přirorezené, abych Vám ke kažédmu dílu dokázal říct, čím mě zaujalo, čím je pro mě významné. Navíc s umělci pořádám nejrůznější akce a prezentuji jejich vnější aktivity, ať jde o výstavy v jiných galeriích nebo mimořádné úspěchy. Mým cílem je sdělit Vám co nejkomplexnější přehled o kariérním životě jednotlivých umělců, takže je můžete sledovat pohodlně a jednoduše skrze web a sociální sítě Jan Čejka Gallery. V galerii pečuji také o depozitář, takže část děl si můžete prohlédnout a zakoupit přímo u mě na kamenné adrese – Hybernská 4. Snažím se v něm o co nejrozmanitější nabídku, takže zde najdete nejrůznější techniky i žánry. Rád bych, aby každý při navštívení galerie nalezl něco, co ho zaujme.

Internetové stránky slouží především k reprezentativním účelům, a tak zde neuvádím ceny. Lze mě ale kontaktovat s žádostí o cenovou nabídku, kterou Vám pošlu většinou do 24 hodin.

Stejně tak se na mě můžete obrátit s žádostí o širší portfólio děl. Do týdne Vám pak pošlu složku s náhledy děl, které budou nejlépe odpovídat Vašim požadavkům.

K zakoupeným dílům vždy poskytuji fakturu (doklad o nabytí díla) a mohu zařídit i certifikát potvrzující autorství.

Díla pouze neprodávám, ale je možné se dohodnout i na jejich zapůjčení.

Díla doručuji do 14 dnů po přijetí platby. Odesílám je bezpečně zabalená a doprava je zdarma.

Vždy se snažím prezentovat díla pomocí co nejlepších fotografií, ty však mohou být nepatrně odlišné od originálů. Proto není problém se domluvit na setkání, během kterého budete mít možnost si dílo prohlédnout. Stejně tak je možné dílo vrátit do 14 dnů po jeho doručení a samozřejmostí je i dvouletá záruka.

V případě reklamace nebo odstoupení od smlouvy mě kontaktujte, dodám všechny potřebné dokumenty. Zde si můžete přečíst obchodní podmínky.


 

e-mail: gallery@jancejka.com
tel. č.: +420 722 945 715

Barbora Masaříková, Igor Grimmich, Ivana Mrázková, Jakub SýkoraKarolína Šulcová, Kateřina Čápová, Klára Sedlo, Lenka Falušiová, Leoš Suchan, Lukáš Miffek, Pavel Šmíd, Petr Bardaševský, Tomáš Honz